XIII Międzynarodowy Kongres MBA już za nami!


Dodany: 17 maja 2017

 

 

„Compliance: równowaga między wynikiem a wartościami” – tak zatytułowany był  XIII Międzynarodowy Kongres MBA, który odbył się w dniach 12–14 maja br. w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK.

Już po raz trzynasty w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie spotkali się menedżerowie, kadra naukowa z Polski i świata, studenci, absolwenci i dyrektorzy programów Master of Business Administration. Uczestników powitał prof. UEK dr. hab. inż. Andrzej Chochół – Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Do udziału w XIII Międzynarodowym Kongresie MBA zaprosiliśmy prelegentów reprezentujących wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. W panelach i wykładach, oprócz naukowców, wystąpili menedżerowie z wieloletnią praktyką, dyplomaci i publicyści. Prelegenci i uczestnicy mieli okazję do dyskusji na tematy nie tylko dotyczące edukacji MBA, ale również wybranych problemów związanych z zarządzaniem.

Ponieważ weryfikacją teorii jest praktyka – z doświadczeniami i problemami kadry menedżerskiej uczestnicy Kongresu mieli okazję zapoznać się w trakcie wizyt studyjnych w małopolskich firmach: Cisco, Selvita i Kraków Airport,.

Cechą kształcenia na studiach MBA jest, poza zgłębianiem zagadnień teoretycznych i praktycznych zarządzania, możliwość integracji środowiska biznesowego. Kontakty interpersonalne są ważnym elementem powodzenia w biznesie, dlatego oprócz części teoretycznej, wizyt studyjnych i warsztatów biznesowych, uczestnicy Kongresu spotkali się na uroczystej gali połączonej z aukcją charytatywną.

Ostatni dzień Kongresu upłynął w miłej, sportowej atmosferze na polu golfowym Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie. Każdy mógł spróbować swoich sił w grze w golfie, a profesjonalni gracze walczyli w X Turnieju Golfa o Puchar Dyrektora KSB UEK. Zwycięzcą został Pan Marek Rajca ­– absolwent VIII edycji Programu EMBA KSB UEK.
 
Wszystkim prelegentom, gościom oraz uczestnikom Kongresu serdecznie dziękujemy za liczne przybycie, oraz stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie za rok!
 
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.kongresmba.pl/galeria-zdjec do zapoznania się z fotorelacją podsumowującą wydarzenie.

 

Pozostałe aktualności


08.2017

Ogólne

Nowe kierunki studiów podyplomowych - Rekrutacja do 15 września 2017!

Oferta Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK od ponad 23 lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, dlatego nieustannie się poszerza. W odpowiedzi na współczesne zapotrzebowania rynku, przygotowaliśmy dwa nowe,  interesujące programy studiów podyplomowych.

czytaj więcej...


06.2017

Ogólne

Program Executive MBA wśród najciekawszych programów MBA!

Z satysfakcją informujemy, że Program Executive  MBA, prowadzony przez Krakowską Szkołę Biznesu UEK znalazł się wśród "Najciekawszych programów MBA wg miesięcznika Home&Market".

czytaj więcej...


06.2017

Ogólne

Rekrutacja do programów MBA w KSB UEK

Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 rozpoczęta! Zapraszamy do składania dokumentów. Pytania związane z rekrutacją prosimy kierować do Biura Studiów MBA e-mailem: imba@uek.krakow.pl.
 

czytaj więcej...


05.2017

Ogólne

Nauka, praktyka i integracja środowiska MBA, czyli XIII Międzynarodowy Kongres MBA (12–14 maja 2017)

Międzynarodowy Kongres MBA to coroczne spotkanie menedżerów z Polski i świata, kadry naukowej, studentów, absolwentów i dyrektorów programów Master of Business Administration. Kongres jest przykładem działań nastawionych z jednej strony na edukację i integrację środowiska MBA, z drugiej na aktywnym kształtowaniu trendów i dobrych praktyk w biznesie.

czytaj więcej...


03.2017

Ogólne

Program Executive MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK otrzymał wyróżnienie Order Finansowy 2016 w kategorii Edukacja

Nagrodę od kilku lat przyznaje prestiżowy magazyn ekonomiczny Home&Market firmom i instytucjom oferującym najlepsze produkty i usługi w swojej kategorii.

czytaj więcej...


03.2017

Ogólne

Dofinansowanie studiów z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Dla wszystkich osób zainteresowanych rozpoczęciem studiów ciekawą propozycją może być skorzystanie z dofinansowania w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)

czytaj więcej...


02.2017

Ogólne

Rekruterzy doceniają dyplom studiów podyplomowych

"Według mnie studia podyplomowe są swego rodzaju świadectwem dojrzałości zawodowej absolwenta uczelni" - fragment felietonu Bartłomieja Piwnickiego.

czytaj więcej...


02.2017

Ogólne

Prof. UEK dr hab. Piotr Buła został powołany w skład Rady do spraw spółek z udziałem Skarbu Państwa i państwowych osób prawnych.

Dnia 2 lutego 2017 r., decyzją Prezesa Rady Ministrów – Beaty Szydło, prof. UEK dr hab. Piotr Buła został powołany w skład Rady do spraw spółek z udziałem Skarbu Państwa i państwowych osób prawnych.

czytaj więcej...


01.2017

Ogólne

Zmarł Prof. Dr. Dres. h.c. Knut Bleicher

Z przykrością informujemy, że w dniu 13 stycznia 2017 roku zmarł Prof. Dr. Dres. h.c. Knut Bleicher - wieloletni wykładowca i profesor Uniwersytetu St. Gallen, przewodniczący Rady Programowej St. Gallen Business School oraz Doktor Honoris Causa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

czytaj więcej...


01.2017

Ogólne

Program Executive MBA KSB UEK wśród "Najlepszych produktów dla Biznesu 2016"

Z satysfakcją informujemy, że Program Executive  MBA,  prowadzony przez Krakowską Szkołę Biznesu UEK został nagrodzony w plebiscycie Gazety Finansowej "Najlepsze produkty dla Biznesu 2016" w kategorii Szkoły Biznesu.

czytaj więcej...


UEK KSB

KRAKOWSKA SZKOŁA BIZNESU UEK
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

Kontakt: 
tel. 12 293-55-61 (Biuro studiów podyplomowych)       
tel. 12 293-75-53 (Biuro studiów MBA)
e-mail  ksb@uek.krakow.pl

facebook   Linkedin