Kongres MBA

 

Międzynarodowy Kongres MBA

Zapraszamy na oficjalną stronę kongresu: kongresmba.uek.krakow.pl

 

Międzynarodowy Kongres MBA to największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko studentów i absolwentów prestiżowych studiów MBA. Wydarzenie to ma na celu przede wszystkim budowę aktywnej platformy współpracy, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i horyzontów dla praktyków biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem perspektywy międzynarodowej.
O specyfice Kongresu decyduje łączenie wystąpień naukowców z polskich i zagranicznych uczelni oraz czołowych ekspertów i ekonomistów. W Kongresie co roku uczestniczą menedżerowie wyższego i średniego szczebla legitymujący się tytułem Master of Business Administration, Dyrektorzy Programów MBA oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dąży do tego, aby coroczne spotkania kongresowe na stałe wpisały się w kalendarz każdego menedżera MBA.

Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Krakowską Szkołę Biznesu UEK, Fundację KSB UEK oraz Klub KSB Alumni MBA.

 

Wideo z Kongresu

Jesteś ciekawy/a jak wygląda Międzynarodowy Kongres MBA w praktyce? Zobacz poniższe relacje wideo!


 

XIII Międzynarodowy Kongres MBA

​​​​​​​ XIV Międzynarodowy Kongres MBA

​​​​​​​ XVII Międzynarodowy Kongres MBA

 

Visits & meetings

Tradycją jest, że Kongres MBA rozpoczyna się od Study Visits (Visits & meetings), czyli odwiedzin firm zlokalizowanych w okolicach Krakowa. Uczestnicy Kongresu mają możliwość posłuchania i zobaczenia jak na co dzień funkcjonują wizytowane przedsiębiorstwa. Wizyty studyjne są idealną okazją do poznania procesów oraz tajników sukcesu dynamicznie rozwijających się firm w regionie.

 

 

Panele dyskusyjne

Tradycyjne – moderowane – panele tematyczne związane z aktualnym tematem przewodnim Kongresu przeplatane sesjami QA, w których udział biorą przedstawiciele świata nauki, wykładowcy, ale także praktycy biznesu i aktualni studenci kierunku Executive MBA (EMBA). To również dobra okazja do poruszenia najbardziej aktualnych problemów związanych z prowadzeniem i zarządzaniem biznesem w zmieniającej się rzeczywistości.

 

 

Warsztaty biznesowe

Uczestnicy Kongresu mają również okazję do wzięcia udziału w części warsztatowej. Spotkania prowadzą trenerzy z wysokim poziomem wiedzy merytorycznej oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. To świetna okazja do treningu własnych umiejętności i zdobycia nowych kompetencji, a dzięki interdyscyplinarnym grupom oraz szerokiemu przekrojowi branż jakie spotykają się na Kongresie, to również szansa na zdobycie nowych znajomości i doświadczeń.

 

 

Networking

Kongres to przede wszystkim okazja do swobodnych rozmów, nawiązywania kontaktów biznesowych, dyskusji zarówno o świecie współczesnym, jak również planach rozwoju na przyszłość. Wydarzeniem zamykającym pierwszy dzień Kongresu jest uroczysta Gala Dinner połączona z aukcją charytatywną.

 

 

Event golfowy

Zwieńczeniem Kongresu jest organizowany na terenie Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie, k/ Krakowa Turniej KSB UEK Golf Cup połączony z Akademią Golfa dla początkujących oraz piknikiem rodzinnym.

 

Loading...

KSB UEK

KRAKOWSKA SZKOŁA BIZNESU UEK
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

KSB na Facebook'u  KSB na Linkedin