Dni Otwarte w KSB UEK - w pełni online!


Dodany: 30 września 2020

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie podejmuje szereg działań mających na celu przybliżenie oferty Szkoły potencjalnym uczestnikom studiów podyplomowych i MBA. W tym roku, z uwagi na wyjątkowe okoliczności, jedną z takich inicjatyw był, po raz pierwszy zorganizowany w formie online, Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych oraz Dzień Otwarty Studiów MBA. Programy Dni Otwartych składały się z kilku części: powitania kandydatów przez Dyrektora KSB UEK – dr. Piotra Sedlaka, przedstawienia oferty Szkoły, osób odpowiedzialnych za realizację studiów: Dyrektorów studiów podyplomowych i Dyrektorów programów MBA, Dyrektorów Biur KSB UEK oraz Menedżerów poszczególnych kierunków, omówienia zasad rekrutacji.

Kolejnym etapem była sesja pytań i odpowiedzi na forum ogólnym, które dotyczyły m.in. doradztwa w wyborze odpowiedniego kierunku, formy prowadzenia zajęć oraz programów studiów. Po tym etapie uczestnicy Dnia Otwartego wybierali „pokoje”, w których już w mniejszym gronie mogli porozmawiać z Dyrektorami studiów. Umożliwiło to uzyskanie odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące danego kierunku. Dodatkowym atutem Dnia Otwartego Studiów MBA, była możliwość poznania naszych absolwentów MBA, którzy rekomendowali programy MBA organizowane przez KSB UEK.

Efekt zorganizowanych w formie online Dni Otwartych KSB UEK był widoczny już po kilku dniach, gdy w napływających zgłoszeniach pojawiały się dokumenty osób, z którymi mieliśmy przyjemność porozmawiać podczas wydarzeń organizowanych na platformie ZOOM.    

Pomoc w wyborze odpowiedniego kierunku, zapewnienie o wysokiej jakości kształcenia, bez względu na formę w jakiej odbywają się zajęcia (stacjonarnie, hybrydowo, online) oraz zagwarantowanie profesjonalnej obsługi klientów to cele, którymi kierują się wszyscy pracownicy Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK.

 

Pozostałe aktualności


10.2020

Ogólne

Kierunki uruchomione w semestrze zimowym 2020/2021

Przedstawiamy listę kierunków studiów podyplomowych uruchomionych w semestrze zimowym 2020/2021.

czytaj więcej...


Specjalne stypendium dla słuchaczy 8. edycji programu MBA KSB + Master

Clark University wybierze trzech najlepszych słuchaczy 8. edycji programu MBA KSB + Master, którzy otrzymają stypendium o wartości 15 000 PLN na wyjazd do Stanów Zjednoczonych i udział w Summer Semester!

czytaj więcej...


EFMD Annual Conference – po raz pierwszy online

Przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK wzięli udział w corocznej konferencji EFMD zatytułowanej „Embracing the future: a new mandate for business schools”.

czytaj więcej...


Obrona prac końcowych uczestników 6. edycji programu MBA KSB + Master

11 lipca 2020 r. w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK odbyły się obrony prac końcowych uczestników 6. edycji programu MBA KSB + Master, realizowanego we współpracy z amerykańską uczelnią Clark University.

czytaj więcej...


09.2020

Ogólne

Podziękowania Profesora Piotra Buły

Profesor Piotr Buła dziękuje za okres współpracy i przedstawia następcę na stanowisku Dyrektora Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK

czytaj więcej...


Obrony prac dyplomowych uczestników 13. edycji programu International MBA

3 lipca 2020 r. w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK odbyły się obrony prac dyplomowych uczestników 13. edycji programu International MBA, realizowanego we współpracy ze szwajcarska St. Gallen Business School.

czytaj więcej...


06.2020

Ogólne

Program Executive MBA w elitarnym gronie akredytowanych programów EPAS

Program Executive MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w marcu otrzymał Akredytację EPAS przyznawaną przez EFMD i dołączył do elitarnego grona 122 programów na świecie nagrodzonych akredytacją. Warto również wspomnieć, że program Executive MBA prowadzony w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK to jeden z dwóch programów w Polsce, które mogą pochwalić się takim osiągnięciem.

czytaj więcej...


06.2020

Ogólne

Spotkania "Coffee Zoom" w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK

Coffee Zoom w KSB UEK - spotkania online, które służą wymianie myśli, budowaniu kontaktów i poszerzaniu wiedzy na temat mechanizmów funkcjonowania państwa i samorządu.

czytaj więcej...


05.2020

Ogólne

Relacja z XVI Międzynarodowego Kongresu MBA

Emocje po XVI Międzynarodowym Kongresie MBA powoli opadają. To było świetne wydarzenie z ogromną dawką wiedzy w całkowicie nowej formie 💻

czytaj więcej...


04.2020

Ogólne

Baza HSTalks dostępna dla pracowników i studentów UEK! 💻

Bardzo miło nam poinformować, iż baza HSTalks jest już dostępna dla pracowników i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.👩‍🎓

czytaj więcej...


UEK KSB

KRAKOWSKA SZKOŁA BIZNESU UEK
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

Kontakt: 
tel.: 12 293 55 61 Biuro studiów podyplomowych    
tel.: 12 293 75 53 Biuro studiów MBA
e-mail: ksb@uek.krakow.pl

facebook   Linkedin