Podziękowania Profesora Piotra Buły


Dodany: 1 września 2020

Szanowni Państwo,

Drodzy Studenci i Absolwenci,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

dzisiaj po raz ostatni zwracam się do Państwa jako Dyrektor Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Chciałbym podziękować Dyrektorom kierunków i Wykładowcom współpracującym z KSB UEK oraz wszystkim Pracownikom za 16 lat wspólnej, twórczej i owocnej współpracy. Wspólnie stworzyliśmy bogatą ofertę kształcenia zawierającą kursy, wiele kierunków studiów podyplomowych, studia MBA ale także - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszego otoczenia i wsłuchując się w jego potrzeby - dedykowane studia MBA. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dostarcza ofertę edukacyjną odpowiadającą aktualnym, europejskim trendom w obszarze zarządzania oraz potrzebom gospodarki krajowej i międzynarodowej. Program jest stale doskonalony poprzez łączenie najlepszych praktyk biznesu, nowoczesnych teorii naukowych, własnych doświadczeń i dobrych wzorców partnerów zagranicznych. Szkoła wyróżnia się jakością świadczonych usług edukacyjnych, którą osiąga poprzez utrzymywanie wysoko wykwalifikowanej, specjalistycznej i powiązanej z biznesem międzynarodowej kadry dydaktycznej oraz zorientowany na studenta profesjonalny zespół administracyjny. Wymienione atuty Szkoły wraz z Państwa zaangażowaniem i ciężką pracą przyczyniły się do uzyskania przez Krakowską Szkołę Biznesu 3-letniej akredytacji EPAS dla Programu Executive MBA przyznanej przez Radę Dyrektorów EFMD. Międzynarodowa akredytacja jest dla nas największym dotychczasowym osiągnięciem ale nie zapominam także o przyznanych nam na przestrzeni wielu lat nagrodach i wyróżnieniach. Wśród nich znalazły się: nagroda  „Najlepszy produkt dla biznesu” za Program Executive MBA, czy nagroda Mistrz Biznesu 2019 w Kategorii Edukacja. Nieoceniony dla mnie był także Państwa czynny udział w przygotowaniu kolejnych edycji Międzynarodowego Kongresu MBA – największej w Polsce tego typu inicjatywy integrującej środowisko MBA.

Wszyscy możemy być dumni z osiąganych przez Krakowską Szkołę Biznesu statystyk: ponad 90 kierunków studiów, ponad 400 słuchaczy rocznie oraz ponad 28 000 osób, które do tej pory skorzystały z naszej oferty. Nie odnieślibyśmy tak ogromnego sukcesu gdyby nie zaufanie naszych słuchaczy oraz zadowolenie naszych absolwentów, którzy cenią naszą kadrę dydaktyczną, jej kompetencje, szeroki wybór kierunków oraz trafny dobór programu do kierunku studiów i potrzeb otoczenia.

Pomimo tego, że moja praca jako Dyrektora Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dobiega końca nie rozstaję się ze Szkołą. Jako Prorektor ds. Projektów i Współpracy będę nieustannie ją wspierał w dążeniach do jej rozwoju oraz wzmocnienia jej pozycji zarówno w kraju jak i zagranicą. Moim następcą zostanie dr Piotr Sedlak, wieloletni pracownik naukowy, dydaktyczny, Dyrektor Programu International MBA. Proszę Państwa o wspieranie Pana Dyrektora Piotra Sedlaka w jego działaniach na rzecz Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Życzę Państwu powodzenia w dalszych działaniach.

Z wyrazami głębokiego szacunku,

Piotr Buła

 

Pozostałe aktualności


09.2020

Ogólne

Ostatnia szansa, aby zapisać się na studia podyplomowe w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK!

Krakowska Szkoła Biznesu UEK prowadzi rekrutację uzupełniającą na wybrane kierunki studiów podyplomowych. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na wybrane kierunki studiów podyplomowych w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

czytaj więcej...


EFMD Annual Conference – po raz pierwszy online

Przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK wzięli udział w corocznej konferencji EFMD zatytułowanej „Embracing the future: a new mandate for business schools”.

czytaj więcej...


09.2020

Ogólne

MBA STUDIES OPEN E-DAY 29.09.2020

We invite you to participate in MBA OPEN E-DAY, which will take place on 28th of September 2020. Register today!

czytaj więcej...


Obrona prac końcowych uczestników 6. edycji programu MBA KSB + Master

11 lipca 2020 r. w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK odbyły się obrony prac końcowych uczestników 6. edycji programu MBA KSB + Master, realizowanego we współpracy z amerykańską uczelnią Clark University.

czytaj więcej...


09.2020

Ogólne

Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych 15.09.2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym Studiów Podyplomowych, który odbędzie się całkowicie w formie elektronicznej w dniu 15.09.2020r.

czytaj więcej...


Obrony prac dyplomowych uczestników 13. edycji programu International MBA

3 lipca 2020 r. w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK odbyły się obrony prac dyplomowych uczestników 13. edycji programu International MBA, realizowanego we współpracy ze szwajcarska St. Gallen Business School.

czytaj więcej...


06.2020

Ogólne

Program Executive MBA w elitarnym gronie akredytowanych programów EPAS

Program Executive MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w marcu otrzymał Akredytację EPAS przyznawaną przez EFMD i dołączył do elitarnego grona 122 programów na świecie nagrodzonych akredytacją. Warto również wspomnieć, że program Executive MBA prowadzony w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK to jeden z dwóch programów w Polsce, które mogą pochwalić się takim osiągnięciem.

czytaj więcej...


06.2020

Ogólne

Spotkania "Coffee Zoom" w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK

Coffee Zoom w KSB UEK - spotkania online, które służą wymianie myśli, budowaniu kontaktów i poszerzaniu wiedzy na temat mechanizmów funkcjonowania państwa i samorządu.

czytaj więcej...


05.2020

Ogólne

Relacja z XVI Międzynarodowego Kongresu MBA

Emocje po XVI Międzynarodowym Kongresie MBA powoli opadają. To było świetne wydarzenie z ogromną dawką wiedzy w całkowicie nowej formie 💻

czytaj więcej...


04.2020

Ogólne

Baza HSTalks dostępna dla pracowników i studentów UEK! 💻

Bardzo miło nam poinformować, iż baza HSTalks jest już dostępna dla pracowników i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.👩‍🎓

czytaj więcej...


UEK KSB

KRAKOWSKA SZKOŁA BIZNESU UEK
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

Kontakt: 
tel.: 12 293 55 61 Biuro studiów podyplomowych    
tel.: 12 293 75 53 Biuro studiów MBA
e-mail: ksb@uek.krakow.pl

facebook   Linkedin