Program Executive MBA w elitarnym gronie akredytowanych programów EPAS


Dodany: 18 czerwca 2020

Program Executive MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w marcu otrzymał Akredytację EPAS przyznawaną przez EFMD i dołączył do elitarnego grona 122 programów na świecie nagrodzonych akredytacją. Warto również wspomnieć, że program Executive MBA prowadzony w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK to jeden z dwóch programów w Polsce, które mogą pochwalić się takim osiągnięciem. 

Akredytacja programu od EFMD ma na celu ocenę jakości programów studiów w biznesie i / lub zarządzaniu. Proces ten obejmuje dogłębną analizę poszczególnych programów poprzez międzynarodowe testy porównawcze, biorąc pod uwagę szeroki zakres aspektów programu, w tym projekt, realizację i działania, wyniki programów i zapewnienia jakości, a także kontekst instytucjonalny.

Program Executive MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK to dobrze zaprojektowany program zgodny z misją KSB UEK. Program posiada doskonałą reputację regionalną i jest dobrze ugruntowany w świecie praktyki dzięki wkładowi praktyków dydaktycznych. Studenci mają dobre możliwości uczenia się przez eksperymenty poprzez studia przypadków, referencje, wizyty w firmie oraz międzynarodowe wyjazdy.

„To wielkie osiągnięcie w postaci uzyskania akredytacji EPAS dla programu Executive MBA odzwierciedla zaangażowanie szkoły w ciągłe doskonalenie i doskonalenie edukacji menedżerskiej. Wszystkie działania prowadzone podczas procesu akredytacji poprawiły nasze standardowe praktyki, poprawiły jakość nauczania i uczenia się dla naszych słuchaczy, znacznie wzmocniły pozycję Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK i położyły podwaliny pod dalszy rozwój w wybranych strategicznych kierunkach. Dla mnie, jako dyrektora szkoły, akredytacja EPAS była nie tylko celem, ale przede wszystkim narzędziem poprawy jakości i procesu rozwoju instytucjonalnego. Teraz szkoła czerpie ogromne korzyści z procesu, który dostarczył cenne narzędzia dla Programu i Szkoły ”- Piotr Buła, dyrektor Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Cały artykuł:

https://blog.efmdglobal.org/2020/03/17/five-programmes-recently-accredited-epas/

 

Źródło: https://www.efmdglobal.org/

Pozostałe aktualności


06.2020

Ogólne

MBA OPEN E-DAY - 26.06.2020

We invite you to participate in MBA OPEN E-DAY, which will take place on 26th of June 2020. Register today!

czytaj więcej...


06.2020

Ogólne

Spotkania "Coffee Zoom" w Krakowskiej Szkole Biznesu UEK

Coffee Zoom w KSB UEK - spotkania online, które służą wymianie myśli, budowaniu kontaktów i poszerzaniu wiedzy na temat mechanizmów funkcjonowania państwa i samorządu.

czytaj więcej...


05.2020

Ogólne

Relacja z XVI Międzynarodowego Kongresu MBA

Emocje po XVI Międzynarodowym Kongresie MBA powoli opadają. To było świetne wydarzenie z ogromną dawką wiedzy w całkowicie nowej formie 💻

czytaj więcej...


04.2020

Ogólne

Funkcjonowanie Biura Studiów Podyplomowych i Biura Studiów MBA

Pracownicy KSB UEK pozostają do Państwa dyspozycji i będą pracować zdalnie z domu zgodnie z zasadą „Zostańcie w domu”.

czytaj więcej...


04.2020

Ogólne

Baza HSTalks dostępna dla pracowników i studentów UEK! 💻

Bardzo miło nam poinformować, iż baza HSTalks jest już dostępna dla pracowników i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.👩‍🎓

czytaj więcej...


Akredytacja EPAS przyznana dla Programu Executive MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK

Z ogromną satysfakcją informuję, iż Rada Akredytacyjna EPAS na wczorajszym posiedzeniu podjęła decyzję o przyznaniu 3-letniej akredytacji dla Programu Executive MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK.

czytaj więcej...


02.2020

Ogólne

Krakowska Szkoła Biznesu UEK objęła Patronatem Specjalnym warsztaty pt. „Wykorzystanie sztucznej inteligencji i analityki predykcyjnej w przewidywaniu awarii i realizacji idei Przemysłu 4.0"

Miło nam poinformować, że Krakowska Szkoła Biznesu UEK objęła Patronatem Specjalnym warsztaty pt.„Wykorzystanie sztucznej inteligencji i analityki predykcyjnej w przewidywaniu awarii i realizacji idei Przemysłu 4.0", które "wkupują" się w tegoroczną, już XVI edycję Międzynarodowego Kongresu MBA ✍️

czytaj więcej...


02.2020

Ogólne

Dyrektor Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK - Prof. nadzw. dr hab. Piotr Buła reprezentował Kraków na targach Chicago Travel and Adventure Show w Rosemont!

Przedstawiciele Małopolskiej Organizacji Turystycznej we współpracy z Lotniskiem Kraków-Balice, Uniwersytetem Ekonomicznym oraz małopolskim samorządem reprezentowali Kraków na targach Chicago Travel and Adventure Show w Rosemont

czytaj więcej...


Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie uzyskała akredytację New England Comission of Higher Education

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie uzyskała akredytację New England Comission of Higher Education oraz została zagranicznym kampusem Clark University, Worcester, USA.

czytaj więcej...


01.2020

Ogólne

Studia MBA hitem wśród samorządowców. Krakowska Szkoła Biznesu UEK uruchamia kierunek w Łodzi

Kolejni polscy samorządowcy będą mieli okazję zdobyć tytuł MBA in Community Management. Realizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie program cieszy się dużym zainteresowaniem, po otworzeniu kierunku we Wrocławiu oraz Krakowie, przyszedł czas na Łódź.

czytaj więcej...


UEK KSB

KRAKOWSKA SZKOŁA BIZNESU UEK
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

Kontakt: 
tel.: 12 293 55 61 Biuro studiów podyplomowych    
tel.: 12 293 75 53 Biuro studiów MBA
e-mail: ksb@uek.krakow.pl

facebook   Linkedin