Spotkanie Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów w Szwajcarii


Dodany: 3 lipca 2018

14 czerwca 2018 r. przedstawiciele Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK oraz St. Gallen Business School, na zaproszenie zarządu Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów w Szwajcarii, wzięli udział w cyklicznym spotkaniu członków stowarzyszenia na temat: „Współczesna edukacja – przygotowanie liderów na wyzwania rewolucji Industry 4.0”.

Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów w Szwajcarii jest organizacją non-profit, która za cel obrała sobie rozwijanie wiedzy i doświadczeń biznesowych między jej członkami oraz promowanie pozytywnego wizerunku Polaków w społeczeństwie szwajcarskim.

Uczestnicy spotkania wysłuchali prezentacji dr. Christiana Abegglena – Dyrektora St. Gallen Business School ze Szwajcarii oraz dr. Piotra Sedlaka – Kierownika merytorycznego Programu International MBA. Następnie wszyscy uczestnicy dyskutowali na temat 4. rewolucji przemysłowej i przygotowania do niej zarówno w kontekście edukacji i szkoleń menedżerskich jak również gotowości liderów do przeprowadzenia zmian w przedsiębiorstwach. Ważny głos w dyskusji oraz w networkingu miał Dyrektor Krakowskiej Szkoły Biznesu – prof. Piotr Buła oraz prof. Amy Daly Gardner, Associate Dean of International Programs na Clark University, USA.

Spotkanie było również niepowtarzalną okazją do przedstawienia Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK i jej oferty członkom stowarzyszenia, a także przybliżenia szczegółów dotyczących funkcjonowania Programu International MBA, realizowanego we współpracy z St. Gallen Business School.

 

Link do relacji Stowarzyszenia: http://polishprofessionals.ch/14-06-18-zurych/

 

Dr Christian Abegglen

 

 

Pozostałe aktualności


11.2018

Ogólne

Zapraszamy na Open Eyes Economy Summit!

Już 20 i 21 listopada odbędzie się kolejna edycja kongresu Open Eyes Economy Summit!
 

czytaj więcej...


10.2018

Ogólne

KSB UEK Najlepszym Partnerem w Biznesie 2018 w kategorii Edukacja!

Już po raz kolejny magazyn Home&Market przeprowadził plebiscyt Najlepszy Partner w Biznesie. W tym roku Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie została nagrodzona w kategorii EDUKACJA.
 

czytaj więcej...


10.2018

Ogólne

Studia podyplomowe MBA "Zarządzanie bankiem spółdzielczym" Uniwersytet Rolniczy (Partner: Krakowska Szkoła Biznesu UEK)

Krakowska Szkoła Biznesu UEK jest partnerem studiów podyplomowych "Zarządzanie bankiem spółdzielczym" organizowanych przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.

czytaj więcej...


10.2018

Ogólne

Zapraszamy na Seminarium "FIRMA - IDEA: Zarządzanie systemami złożonymi"

Open Eyes Economy ON TOUR – już 17.10.2018 r. na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach odbędzie się seminarium „FIRMA - IDEA: Zarządzanie systemami złożonymi”

czytaj więcej...


Serdecznie gratulujemy tegorocznym Absolwentom 22 edycji Programu Executive MBA – najlepszych studiów w południowej Polsce!

Program realizowany jest przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz partnerów zagranicznych: École de Management de Normandie z Francji i AESE Business School z Portugalii, we współpracy z instytucjami biznesowymi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi.

czytaj więcej...09.2018

Ogólne

Prof. UEK dr hab. Piotr Buła powołany przez MNiSW na członka Zespołu interdyscyplinarnego do spraw oceny wniosków o przyznanie nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe lub naukowo-techniczne

Dyrektor Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK, Prof. UEK dr hab. Piotr Buła został powołany przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Jarosława Gowina na członka Zespołu interdyscyplinarnego do spraw oceny wniosków o przyznanie nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe lub naukowo-techniczne.

czytaj więcej...


07.2018

Ogólne

Krakowska Szkoła Biznesu UEK członkiem Stowarzyszenia Szkół Biznesu Azji i Pacyfiku!

Krakowska Szkoła Biznesu UEK otrzymała list powitalny potwierdzający członkostwo naszej instytucji w Association of Asia-Pacific Business Schools (AAPBS).

czytaj więcej...


STUDY TRIP SWITZERLAND 2018

W dniach 27 – 30 maja 2018 r. studenci International MBA 12 edycja wzięli udział w Study Trip Switzerland do szkoły partnerskiej Programu – St. Gallen Business School do Szwajcarii.

czytaj więcej...


Serdecznie gratulujemy absolwentom 11 edycji Programu International MBA!

Do grona absolwentów Programu International MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dołączyło aż 29 osób!

czytaj więcej...


UEK KSB

KRAKOWSKA SZKOŁA BIZNESU UEK
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

Kontakt: 
tel.: 12 293 55 61 Biuro studiów podyplomowych    
tel.: 12 293 75 53 Biuro studiów MBA
e-mail: ksb@uek.krakow.pl

facebook   Linkedin