Klub KSB Alumni MBA

Drodzy absolwenci studiów MBA w KSB, już 27 października o godz. 18:00 zapraszamy Was na spotkanie online „Samotność w sieci, czyli jak zadbać o relacje międzyludzkie w pracy zdalnej?”, podczas którego swoimi doświadczeniami podzieli się Aleksandra Zielonka, absolwentka programu MBA KSB+Master, Poland HR Director w HedgeServ. Szczegóły znajdziecie tutaj.
 

 

Klub KSB Alumni MBA


W roku 2005 powstał Klub KSB Alumni MBA, który skupia słuchaczy i absolwentów programów MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Jednym z celów dodatkowych studiów MBA jest integrowanie środowiska osób kończących te studia. Pragniemy stworzyć Państwu możliwość kontaktów ze słuchaczami obecnych edycji jak również z absolwentami z innych edycji.

Absolwenci zrzeszeni w ramach Klubu wpływają bezpośrednio na jego działalność poprzez swoje propozycje dotyczące tematyki wykładów oraz wybór prelegentów, z którymi chcieliby się spotkać. Aktywne uczestniczenie w pracach Klubu przyczynia się do integracji środowiska biznesu, wymiany doświadczeń oraz budowy aktywnej platformy współpracy.

Dołącz do grona naszych obserwujących na portalu LinkedIn, aby być na bieżąco z informacjami o działalności klubu i szkoły! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     


 


 

Różnorodność ubogaca, a wielostronne spojrzenie na sprawy biznesu oparte na rzetelnej wiedzy może tylko przynosić wzrost stopnia  zrozumienia często trudnych zagadnień gospodarczych, ekonomicznych, rynkowych. Myślę, że usłyszenie od szefów firm jak sobie radzili zwłaszcza w trudnych sytuacjach jest sprawą nadzwyczaj ważną. Życie biznesowe, konieczność podejmowania wielu decyzji w warunkach niepewności powoduje, że należy szukać odpowiedniej literatury, ale i miejsc i ludzi, na wiedzy których można się oprzeć przy wykonywaniu obowiązków kierowniczych i podejmując czasami również trudne decyzje.

Marek Rajca, MBA
Absolwent VIII edycji programu Executive MBA KSB UEK
Prezes Zarządu, Dyrektor Fabryki Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

    

UEK KSB

KRAKOWSKA SZKOŁA BIZNESU UEK
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

Kontakt: 
tel.: 12 293 55 61 Biuro studiów podyplomowych    
tel.: 12 293 75 53 Biuro studiów MBA
e-mail: ksb@uek.krakow.pl

facebook   Linkedin