Przekierowuję...

 

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe to świetny sposób na zdobycie nowej wiedzy, kompetencji i umiejętności. To także okazja do poznania nowych osób, nawiązania ciekawych i przydatnych kontaktów biznesowych oraz poprawy swojej sytuacji na rynku pracy. Nie ma jednego – właściwego – momentu na rozpoczęcie kształcenia podyplomowego. Dla jednych będzie to świetna okazja na uzupełnienie swoich osiągnięć edukacyjnych tuż po studiach, dla innych będzie to dobra okazja na zdobycie nowej wiedzy posiadając już spory bagaż doświadczeń zawodowych.

 

O studiach podyplomowych

Studia podyplomowe – jak sama nazwa wskazuje – są dla tych, którzy odbyli już studia wyższe (zarówno magisterskie jak i pierwszego stopnia). Jest to dobra okazja do uzupełnienia wiedzy w konkretnym – często specjalistycznym – zakresie. Studia podyplomowe najczęściej wybierają absolwenci, którzy chcą pozyskać nową wiedzę, a dzięki temu zdynamizować rozwój swojej kariery zawodowej.

Najchętniej wybierane są te kierunki, które łączą w sobie zarówno odpowiednie zasoby wiedzy specjalistycznej, jak również wzmacniają kompetencje i umiejętności niezbędne na każdym etapie kariery zawodowej, a dostarczają ich zarówno teoretycy (obeznani w najnowszych badaniach naukowych) oraz praktycy biznesu, gotowych swym doświadczeniem podzielić się z innymi. To, co jest istotnym wyróżnikiem kształcenia podyplomowego, to nabywanie umiejętności budowania dobrych relacji w grupie, zarządzania czasem i rozwojem własnej kariery. Absolwent studiów podyplomowych jest bardziej pewny siebie i swoich umiejętności, potrafi znacznie lepiej odnaleźć się w środowisku pracy, wykazuje się też postawą proaktywną w zakresie wykonywanej pracy.

W dużej mierze studentami studiów podyplomowych są osoby z doświadczeniem zawodowym, posiadające zasób wiedzy i doświadczeń, pozwalające na wzajemne uczenie się od siebie i budowę popularnego dzisiaj networkingu. To również dobry sposób na wypalenie zawodowe, dla wszystkich tych, którzy chcieliby dokonać zmian w wykonywanym zawodzie czy zakresie swoich obowiązków w ramach aktualnego miejsca pracy. To również dobry sposób na nowe wyzwania zawodowe, awans lub przekwalifikowanie się i odnalezienie swojego miejsca na rynku pracy.

Loading...

Poszukujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas:

Wysyłając powyższy formularz potwierdzam, że zapoznałam/-łem się z klauzują informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych prowadzonych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Krakowską Szkołę Biznesu zgodnie z art. 6 ust. l lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) -> treść klauzuli informacyjnej

Loading...

KSB UEK

KRAKOWSKA SZKOŁA BIZNESU UEK
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

KSB na Facebook'u  KSB na Linkedin