Kierunki studiów

Loading...

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe w KSB UEK?

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego proponuje ponad 90 kierunków studiów podyplomowych oraz dwuletnie programy MBA. Dlaczego oferta jest tak bogata? Ponieważ studia podyplomowe w KSB UEK dają możliwość dopasowania kierunku, który jest odpowiedzią na potrzeby konkretnego studenta.

Wybierając studia podyplomowe w KSB UEK zyskasz:

  • aktualną wiedzę, którą wykorzystasz już kolejnego dnia w pracy,
  • rozwój kompetencji miękkich,
  • wartościowy networking.

Studia podyplomowe KSB UEK to gwarancja najwyższej jakości kształcenia. Kadrę dydaktyczną stanowią uznani międzynarodowi specjaliści – zarówno naukowcy, jak i praktycy biznesu. Warto zwrócić uwagę na studia MBA, które zajmują wysokie pozycje w rankingach oraz są doceniane przez absolwentów. Dzięki nim nauczysz się współpracować w wielokulturowym środowisku, zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne na stanowisku kierowniczym.

KSB UEK uważnie wsłuchuje się w potrzeby rynku. Celem skrupulatnie przygotowanych programów studiów podyplomowych, jest rozwój potencjału pracowników, tak aby stali się specjalistami w swojej branży. Wybierając jeden z topowych kierunków studiów, zwiększasz swoją szansę na dynamiczny rozwój kariery oraz lepsze wynagrodzenie! Studia podyplomowe są inwestycją, która się zwraca i przynosi korzyści nie tylko pracownikowi, ale także zatrudniającej go firmie.

Studia podyplomowe w Krakowie to także szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych. Krakowska Szkoła Biznesu pomaga swoim absolwentom podtrzymywać cenne relacje biznesowe, dzięki działalności Klubu Absolwentów KSB UEK oraz Klubu KSB Alumni MBA. Szkoła każdego roku organizuje także Kongres MBA. Udział w tym wydarzeniu pozwala zorientować się w aktualnych trendach gospodarczych oraz wzmocnić networking.

Kraków to wielokulturowa, dynamicznie rozwijająca się i otwarta na nowych mieszkańców metropolia. W tym mieście masz szanse znaleźć atrakcyjną oraz satysfakcjonującą pracę. Studia podyplomowe w Krakowie są okazją do poznania pracowników z wielu branż, dzięki którym poszerzysz swoje horyzonty i spojrzysz na czekające Cię wyzwania z nowej perspektywy.

 

Masz pytania?

Poszukujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas:

Wysyłając powyższy formularz potwierdzam, że zapoznałam/-łem się z klauzują informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach marketingowych prowadzonych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Krakowską Szkołę Biznesu zgodnie z art. 6 ust. l lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) -> treść klauzuli informacyjnej

Loading...

KSB UEK

KRAKOWSKA SZKOŁA BIZNESU UEK
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków

KSB na Facebook'u  KSB na Linkedin